عضویت    ورود
ورود به سایت
» » نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل راه و شهرسازی استان


نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل راه و شهرسازی استان

نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل راه و شهرسازی استان

صبح امروز تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان با مهندس محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در محل اداره کل پدافند غیرعامل صورت پذیرفت تجری گفت: ما باید به سمتی برویم تا شهرهای ما پایدار شوند چرا که پایداری لازمه پیشرفت است.

مدیر کل پدافند غیر عامل استان گلستان در دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان با اشاره به ساختار شورای پدافند غیر عامل و کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل ، بر شناسایی و طبقه بندی مراکز و تأسیسات مهم در حوزه راه و شهرسازی و شناسایی اماکن اسکان اضطراری در سطح استان تأکید کرد. وی همچنین نظارت بر رعایت دقیق ملاحظات و الزامات پدافند غیر عامل در حوزه شهرسازی و معماری در سطح استان را مهم دانسته و خواستار تشکیل جلسات کارگروه بصورت مستمر ، منظم و به ریاست مدیر کل راه و شهرسازی شد.


تجری مدیرکل پدافند غیرعامل به لحاظ اهمیت دادن به موضوع پدافند غیرعامل در اداره کل راه و شهرسازی تقدی و تشکر نمودند و افزود: از آنجاییکه طرح جامع پدافند غیرعامل استان در دست مطالعه و انجام قرار دارد ، انتظار است همکاری کامل و لازم کلیه دستگاههای عضو کارگروه راه و شهرسازی با شرکت مجری طرح انجام گیرد. وی همچنین تأکید نمودند با برنامه ریزی توسط کارگروه جهت بازدید از مراکز و پروژه های مهم استان از دیدگاه پدافند غیرعامل نیز در دستورکار قرار گیرد.


مهندس محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان به بیان اهمیت و حساسیت کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیر عامل پرداخت و بر شناسایی راهها و دسته بندی آن بویژه راههای جایگزین به تناسب حساسیت در محورهای مواصلاتی استان جهت سهولت تردد در مواقع اضطراری و بر رعایت الزامات پدافند غیر عامل در طرحها و پروژه های راه و شهرسازی تأکید کرد.

نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل راه و شهرسازی استان

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

اما مهم اين است که من به مسئله دفاع غيرعامل، خيلي اهميت مي‌دهم هم براي کل کشور و هم به‌ خصوص براي شما وزارت دفاع.