عضویت    ورود
ورود به سایت
» » شناسایی تهدیدات در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی استان بسیار با اهمیت است.

مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان در دیدار با دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی عنوان نمود:

شناسایی تهدیدات در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی استان بسیار با اهمیت است.

شناسایی تهدیدات در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی استان بسیار با اهمیت است.

 صبح امروز تجری مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان در دیدار با دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی استان و از فعالان محیط زیست دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار تجری گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیم استان گلستان شناسایی تهدیدات در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی استان بسیار با اهمیت است. در این دیدار تجری درخصوص همکاری علمی با دانشگاه منابع طبیعی درخصوص مسائل آسیب های محیط زیست و شیلات و دیگر تهدیدات زیستی تأکید نمودند. وی همچنین درخصوص آسیب ها و تهدیدات دشمن در حوزه آگروتروریسم و بیوتروریسم و همکاری پژوهشی با دانشگاه منابع طبیعی و اداره کل پدافند غیرعامل استقبال نمود.

 

در این جلسه تجری درخصوص اهمیت منابع طبیعی و نقش آن در پایداری ملی و لزوم کنترل و پایش تهدیدات تخصصی حوزه منابع طبیعی و جنگل ها و طرح های مقابله با ریزگزدها تأکید نمود. وی همچنین درخصوص تهیه طرح جامع مقابله با تهدیدات تخصصی حوزه منابع طبیعی در سطح استان بخصوص استانهای مرزی و اجرای تمرینات و رزمایش های مقابله با تهدیدات و اقدامات دشمن (ستادی و اجرایی) به منظور حفظ و ارتقاء آمادگی در سطح استان و شناسایی، طبقه بندی و اولویت بندی مطالبی را بیان نمودند.

 

تجری افزود: پایدار ترین راه حل، جهت پدافند غیر عامل در عرصه های منابع طبیعی ،طراحی روشهای توسعه مدارانه در این فرآیند می باشد به نحوی که در چارچوب برنامه ی جامع توانمند سازی و برگزاری نشست های دوسویه و در نهایت با تشکیل و انسجام بخشیدن به تشکل های محلی و کمک به پایداری این سازمان ها براساس شرایط اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هر جامعه و نظام مند شدن آنان بر پایه فرهنگ و تجربه گذشته، بتوان ترفیع شرایط اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را مهیا نمود و به هدف کلی مصون سازی پایداری کشور و استان رهنمون گردید. 

 

شناسایی تهدیدات در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی استان بسیار با اهمیت است.

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

تا اين دشمن وجود دارد، تهديد هست و تا تهديد هست، فکر و آمادگي دفاعي بايد باشد.