عضویت    ورود
ورود به سایت
» » کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی پدافند غیرعامل استان برگزار گردید

با حضور تجری مدیرکل پدافند غیرعامل

کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی پدافند غیرعامل استان برگزار گردید

کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی پدافند غیرعامل استان برگزار گردید

کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی پدافند غیرعامل استان ظهر امروز با حضور تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و سرهنگ زراعی معاونت عملیات سپاه نینوا گلستان و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرماندهی سپاه نینوا برگزار گردید. در این جلسه تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان به نقش و جایگاه سپاه در برقراری امنیت و حفاظت از ارزشهای انقلاب در سطح مردم و جامعه اشاره نمودند. ایشان در ادامه درخصوص شرح وظایف اختصاصی کارگروه شامل سازماندهی تیم های مقابله با شرایط اضطراری مردمی در سطح محله ها و مناطق شهری ، برگزاری آموزش های عمومی پدافند غیرعامل برای مردم و ارتقاء آمادگی لازم در آنان و طراحی مشارکت مردم در شرایط بحرانی و تهدیدات دشمن تاکید نمود.

در این جلسه سرهنگ پاسدار زراعی معاونت عملیات سپاه نینوا گلستان درخصوص حساسیت و اهمیت پدافند غیرعامل، استفاده از حلقه های صالحین بسیج جهت اطلاع رسانی و آموزش بسیجیان ، آموزش همگانی مدیران در بحث پدافند غیرعامل و مدیریت بر ارکان و تقسیم بندی نهادها و برنامه ریزی صحیح از ظرفیت های مردمی و مشارکت مردمی به عنوان سرمایه های اجتماعی در حوادث و بحرانها مطالبی را عنوان نمود.

کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی پدافند غیرعامل استان برگزار گردید

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

ندانستن اينکه دشمن چه در سر دارد و چه مي خواهد بکند، غفلتي است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.