عضویت    ورود
ورود به سایت

با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل

جلسه بررسی فرونشست زمین

 

جلسه بررسی فرونشست زمین

 

صبح امروز در جلسه ای در محل اداره کل مدیریت بحران با حضور مدیران کل پدافند غیرعامل، مدیریت بحران، دفتر فنی استانداری، آب منطقه ای، مدیریت و برنامه ریزی، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و رئیس دانشگاه منابع طبیعی و جمعی از اساتید دانشگاه، موضوع فرونشست زمین در استان گلستان و ابعاد مختلفی که این موضوع دربردارد بحث و گفتگو شد.

کد خبر: 351

با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل و مدیرکل شرکت آب منطقه ای استان گلستان

جلسه کارگروه انرژی و آب

جلسه کارگروه انرژی و آب

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل، صبح امروز با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل و مدیر کل شرکت آب منطقه ای استان گلستان، جلسه کارگروه انرژی و آب برگزار شد.

 

کد خبر: 350

با حضور جمعی از مسئولین شرکت آب منطقه ای استان گلستان و مدیرکل پدافند غیرعامل

آغاز عملیات اجرایی حفر دو حلقه چاه آب شرب

آغاز عملیات اجرایی حفر دو حلقه چاه آب شرب

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل، ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولین شرکت آب منطقه ای استان گلستان و مدیرکل محترم پدافند غیرعامل، مراسم آغاز عملیات اجرایی حفر دو حلقه چاه آب شرب برگزار شد.

کد خبر: 349

با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل، استاندار و جمعی از مدیران کل

جلسه شورای پدافند غیرعامل

جلسه شورای پدافند غیرعامل

 

استاندار گلستان با تاکید بر هوشیاری در زمان بحران اظهار کرد: مستندسازی در زمان بحران چالش های آینده را کاهش می دهد و خوشبختانه در بحران های استان تمام دستگاه های اجرایی همکاری لازم را دارند.

کد خبر: 348

به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی

فراخوان بکارگیری نیروی امریه سربازی در اداره کل پدافند غیرعامل

 

 اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گلستان در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی (رشته مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر) تعداد محدودی از مشمولین وظیفه (بدون غیبت) اعزامی اردیبهشت 1400 را براساس دستورالعمل سازمان پدافند غیرعامل کشور و پس از گذراندن دوره آموزش نظامی دعوت به همکاری نماید. 


 

کد خبر: 345