عضویت    ورود
ورود به سایت
» » افزایش پایداری ملی درمقابل آسیب ها یکی ازمهمترین هدف ها در پدافندغیرعامل است

تجری مدیرکل پدافند غیرعامل در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان مینودشت :

افزایش پایداری ملی درمقابل آسیب ها یکی ازمهمترین هدف ها در پدافندغیرعامل است

افزایش پایداری ملی درمقابل آسیب ها یکی ازمهمترین هدف ها در پدافندغیرعامل است

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان مینودشت با حضور تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان و وزیری فرماندار شهرستان مینودشت و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد. در این جلسه تجری مدیر کل پدافند غیر عامل استان با بیان اینکه افزایش پایداری ملی در مقابل آسیب ها یکی از مهمترین هدف ها در پدافند غیرعامل می باشد گفت : ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب حملات زیادی از دشمن را خنثی کردن و در مقابل آن ایستادن و این نیاز به وحدت گسترده بین آحاد مردم دارد.
وی ادامه داد : شیوه دشمنان برای ضربه زدن به مردم و کشور تغییر پیدا کرده و از بخش نظامی به حوزه های سایبری (اینترنتی و شبکه) و بیولوژیک انتقال یافته است.

تجری افزود: امروز دشمن برای تهدید ما دیگر از سلاح نظامی کمتر استفاده کرده و به جای آن از سلاح های جدید خود که در حوزه سایبری و بیولوژیک کاربرد دارند، استفاده می کند. امروزه دشمنان ما فهمیده‌اند که در جنگ سخت نظامی پیروز نخواهند شد ... این را می‌دانند که اگر وارد درگیری و برخورد سخت و نظامی با ما بشوند، پایشان گیر می‌افتد. ممکن است به ما ضربه بزنند ، امّا خودشان ممکن است چند برابر ضربه بخورند؛ این را فهمیده‌اند.
- امروز در نگاه آمریکایی ها نظام بانکی خط مقدم جنگ اقتصادی است و بیشترین تمرکز وزارت خانه های خارجه و خزانه داری آمریکا بر کنترل نظام مالی سایر کشورهاست و متاسفانه امروزه دلار تبدیل به یک اسلحه جنگی شده است.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان در ادامه اظهار داشت : رصد، پایش و شناسایی و مقابله با انواع تهدیدات در حوزه های زیستی-بیولوژیک ، سایبری، اقتصادی و جنگ نرم دشمن و انعکاس اخبار آن به اداره کل پدافند و فرمانداری از مهمترین وظیفه رابطین و اعضای شورای پدافند غیرعامل ادارات در حوزه شهرستانی می باشد.

 

در ادامه جلسه اسرافیل وزیری فرماندار مینودشت در جلسه شورای پدافند غیر عامل مینودشت گفت : پدافند غیر عامل آمادگی نظام و مردم در مقابل حمله غیر مسلحانه دشمن است که می تواند شامل همه موارد و در تمام زمینه ها باشد از حمله سایبری گرفته تا فشارهای اقتصادی ، فرهنگی ، علمی و هنری و این موضوع که دشمن با قصد بر هم زدن یک نظام وارد عمل می شود باید دقت شود و مراقبت کرد تا حیله و حمله دشمن خنثی گردد.

 

افزایش پایداری ملی درمقابل آسیب ها یکی ازمهمترین هدف ها در پدافندغیرعامل است

 

افزایش پایداری ملی درمقابل آسیب ها یکی ازمهمترین هدف ها در پدافندغیرعامل است

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

يک وقت دفاع لازم است و يک وقت هجوم لازم است، بايد خودمان را از همه جهت آماده کنيم.