عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان برگزار گردید.

با حضور تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان و حسینی فرماندار شهرستان گرگان :

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان برگزار گردید.

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان برگزار گردید.

 ظهر امروز جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان با حضور تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان و حسینی فرماندار شهرستان گرگان و اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه تجری با بیان اینکه افزایش پایداری ملی در مقابل آسیب ها یکی از مهمترین هدف ها در پدافند غیرعامل می باشد گفت : ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب حملات زیادی از دشمن را خنثی کردن و در مقابل آن ایستادن و این نیاز به وحدت گسترده بین آحاد مردم دارد. 
وی ادامه داد : شیوه دشمنان برای ضربه زدن به مردم و کشور تغییر پیدا کرده و از بخش نظامی به حوزه های سایبری (اینترنتی و شبکه) و بیولوژیک انتقال یافته است.

تجری افزود: امروز دشمن برای تهدید ما دیگر از سلاح نظامی کمتر استفاده کرده و به جای آن از سلاح های جدید خود که در حوزه سایبری و بیولوژیک کاربرد دارند، استفاده می کند. امروزه دشمنان ما فهمیده‌اند که در جنگ سخت نظامی پیروز نخواهند شد ... این را می‌دانند که اگر وارد درگیری و برخورد سخت و نظامی با ما بشوند، پایشان گیر می‌افتد. ممکن است به ما ضربه بزنند ، امّا خودشان ممکن است چند برابر ضربه بخورند؛ این را فهمیده‌اند. 
- امروز در نگاه آمریکایی ها نظام بانکی خط مقدم جنگ اقتصادی است و بیشترین تمرکز وزارت خانه های خارجه و خزانه داری آمریکا بر کنترل نظام مالی سایر کشورهاست و متاسفانه امروزه دلار تبدیل به یک اسلحه جنگی شده است. 
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان در ادامه اظهار داشت : رصد، پایش و شناسایی و مقابله با انواع تهدیدات در حوزه های زیستی-بیولوژیک ، سایبری، اقتصادی و جنگ نرم دشمن و انعکاس اخبار آن به اداره کل پدافند و فرمانداری از مهمترین وظیفه رابطین و اعضای شورای پدافند غیرعامل ادارات در حوزه شهرستانی می باشد.

در ادامه جلسه دکتر حسینی فرماندار شهرستان مینودشت بر لزوم فعالیت و انطباق عملکرد در پروژه ها و طرح های دستگاههای اجرایی شهرستان گرگان تأکید نمود.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان برگزار گردید.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان گرگان برگزار گردید.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

بيانات مقام معظم رهبري درخصوص پدافند غيرعامل :