عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی با مدیرکل پدافندغ ع


جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی با مدیرکل پدافندغ ع

جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی با مدیرکل پدافندغ ع

 صبح امروز تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان با تجری مدیرکل پدافند غیرعامل دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار تجری درخصوص همکاری علمی با دانشگاه منابع طبیعی درخصوص مسائل آسیب های محیط زیست و شیلات و دیگر تهدیدات زیستی تأکید نمودند. 

همچنین وی درخصوص امضاء توافقنامه در زمینه پدافند غیر عامل و پژوهش در زمینه های تخصصی با دانشگاه منابع طبیعی و مسائل ریزگردها و درختان میوه این منطقه و آماده سازی کشور نسبت به تهدیدات و پاتک های دشمن اشاره نمودند. وی افزود امیدواریم که بصورت علمی در این زمینه ها فعالیت هایی انجام شود و نتایج مثبتی دریافت کنیم.

تجری در خصوص آغاز فعالیت شرکت صحیفه ی اسکان که به عنوان مجری طرح مطالعات جامع پدافند غیرعامل استان و همکاری در اتاق فکر پدافند غیرعامل نیز اشاره نمودند. 

در ادامه دکتر قربانی دارای مدرک تحصیلی دکترای شیلات و عضو هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان و دکتر رضایی دکترای محیط زیست و عضو هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی و دکتر میراحمدی درخصوص آسیب ها و تهدیدات دشمن در حوزه آگروتروریسم و بیوتروریسم و همکاری پژوهشی با اداره کل پدافند غیرعامل توضیحاتی را ارائه نمودند.

جلسه هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی با مدیرکل پدافندغ ع

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

يک وقت دفاع لازم است و يک وقت هجوم لازم است، بايد خودمان را از همه جهت آماده کنيم.