عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

باحضورطهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری وتجری مدیرکل پدافندغیرعامل استان برگزارشد:

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

 صبح امروز جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با حضور طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری و تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان و اعضای شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد. "طهماسبی" در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با تأکید بر تسری نگاه پدافند غیرعامل به همه حوزه های مختلف افزود: دشمن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تمام توان و ظرفیت خود را بکار گرفته تا نظام جمهوری اسلامی را در حوزه های مختلف ناکارآمد جلوه دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: شرایط کشور ما به لحاظ امنیتی قابل مقایسه با کشورهای اروپایی، غرب آسیا و امریکای لاتین نیست، اغلب کشورهای پیرامون ما به نوعی با مسأله تروریسم درگیرند و دشمن در تلاش است تا دامنه این درگیری ها و عملیات تروریستی را به مرزها و سپس داخل خاک ایران بکشاند، از اینرو ضرورت رعایت نکات پدافند غیرعامل در تمامی حوزه ها دوچندان می شود.

 

وی ادامه داد: بهره گیری دشمن از ابزارهای مختلف در حوزه تهدیدات سبب می شود تا در حوزه پدافند غیرعامل شعاع دیدمان را بازتر کرده و آنرا به همه حوزه ها اعم از امنیتی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، کشاورزی، سایبری، زیست محیطی و ... تسری دهیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار با بیان اینکه پدافند غیرعامل موضوعی مهم و حیاتی برای کشور است، اظهار کرد: در فضایی که یک تصمیم نادرست و کارشناسی نشده ممکن است هزینه های زیادی روی دست نظام بگذارد و ما را با چالش های مختلفی مواجه سازد، به اهمیت ورود پدافند غیرعامل به تمامی حوزه ها پی می بریم.

 

در ابتدای جلسه تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استان؛ تهیه سند جامع پدافند غیرعامل استان را با همکاری سایر دستگاههای عضو شورا، به عنوان مهمترین اولویت شورای پدافند غیرعامل استان گلستان در سال 97 عنوان کرد.

 

احمد تجری؛ ارتقاء سطح آمادگی دستگاههای کشوری و لشکری در برابر حوادث و تهدیدات، تأکید بر آموزش و فرهنگ سازی و تعمیق باور عمومی نسبت به رعایت الزامات و کارکردهای پدافند غیرعامل و توانمند سازی مسئولان و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان با آموزش های عرضی را از دیگر اولویت ها و سیاست های مهم سال 97 اداره کل پدافند غیرعامل استان برشمرد.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

 

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

بيانات مقام معظم رهبري درخصوص پدافند غيرعامل :