عضویت    ورود
ورود به سایت
» » سخنرانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان در چهارمین جلسه شورای اداری کلاله


سخنرانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان در چهارمین جلسه شورای اداری کلاله

سخنرانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان در چهارمین جلسه شورای اداری کلاله

 چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان کلاله در 28 تیرماه با حضور محمد حمیدی فرماندار کلاله, تجری مدیر عامل پدافند غیر عامل استان,مدیر کل ابفار استان, ائمه جمعه و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان و سایر اعضا برگزار گردید.

تجری مدیرعامل پدافندغیرعامل استان هم دراین جلسه با تشریح شرایط روز و ضرورت پدافند غیرعامل در مقابل دسیسه های دشمنان اظهار داشت: باید ضمن آمادگی در مقابل برنامه های دشمن،ضمن استحکام بخشی؛توجه ویژه ای به پدافند غیرعامل و آگاهی بخشی جامعه انجام پذیرد. 

تجری درخصوص وظایف و برنامه های شورای پدافند غیرعامل در شهرستان ها افزود: شناسایی نقاط آسیب پذیر شهرستان - شناسایی مراکز ثقل و طبقه بندی زیرساخت ها و تاسیسات- آموزش پدافند غیرعامل در ادارات و ... - شناسایی سازه های محکم شهرستان به عنوان جاه پناه در مواقع اضطراری و تهدیدات  - برگزاری مانور و رزمایش پدافندی و همایش های تخصصی و عمومی - پیگیری ارتقاء مسائل امنیتی و انتظامی با تهیه طرح های مناسب با وضعیت موجود دارای قابلیت اجرا
پایش آسیب های فیزیکی ادارات – شناسایی آسیب پذیری در سطح شهرستان در حوزه اداره امور مردم (شامل سامانه های تأمین مایحتاج عمومی مردم- بهداشت و درمان – خدمات آموزش – امنیت و اطلاع رسانی) -طراحی و برنامه ریزی مقابله با تهدیدات دشمن در حوزه انرژی و آب در سطح شهرستان- نظارت بر رعایت دقیق ملاحظات و ضوابط پدافند غیرعامل در شهرسازی و معماری در سطح شهرستان -پایش تهدیدات در حوزه بیماری های دامی و بیماری های مشترک انسان با دام را ازجمله وظایف دستگاههای اجرایی شهرستان ها در حوزه پدافند غیرعامل دانست.

محمد حمیدی فرماندار کلاله در جلسه شورای اداری تصریح کرد: امروز کشور در جنگی اقتصادی قرار دارد و همان گونه که در جنگ تحمیلی پیروز شدیم؛ قطعا با توکل به خدا و همراهی مردم در این نبرد؛ نیز پیروز می شویم.
محمد حمیدی گفت: آستین ها را باید بالا بزنیم؛ تا با مقاومت و ایستادگی در مقابل دسیسه های دشمن پیروزی را به دست آوریم.
فرماندار کلاله در ادامه گفت: ما کارکنان دولت در خط مقدم نبرد هستیم؛ پس ساعت کار ما فراتر از زمان رسمی باید باشد.
وی ادامه داد: ضمن تکریم ارباب رجوع با افزایش خدمت صادقانه تلاش ها بیشتر شود؛ و جلوگیری از اسراف و رعایت صرفه جویی را از خودمان شروع کنیم.
آخوند صفری امام جمعه اهل سنت شهر فراغی نیز در سخنانی اظهار داشت: در صورتی که جوامع اسلامی به دستورات قرآن عمل کنند، همه مشکلات جوامع حل می شود.
وی ادامه داد: مدیران باید شبانه روزی در خدمت به مردم تلاش کنند و از عمر بعنوان فرصت خدمت به خوبی بهره بگیرند.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.