عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان


جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

 

 به منظور فرهنگ سازی و اطلاع رسانی هرچه بهتر موضوعات و مباحث پدافند غیرعامل به عموم جامعه. جلسه هم اندیشی تجری مدیرکل پدافند غیرعامل با حجت الاسلام ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

 

در این جلسه تجری گفت : پدافند غیرعامل صلح آمیزترین و اثربخش ترین روش دفاعی است که کاهش آسیب پذیری زیرساخت های ملی و مراکز حیاتی ، حساس و مهم و پایداری ملی را بدنبال دارد و با سیاست های تنش زدایی تطابق دارد. پدافند غیرعامل استحکام ساخت درونی کشور است.

 

وی ادامه داد: اولین گام فرآیندی و مبنایی در اجرای اقدامات پدافند غیرعامل شناسایی و سطح بندی مراکز ثقل است. مشخص بودن سطح واقعی زیرساخت ها و تخصیص صحیح منابع بر اساس اولویت های تعیین شده صورت می پذیرد. دبیر شورای پدافند غیرعامل استان اظهار داشت: رصد، پایش و شناسایی و مقابله با انواع تهدیدات در حوزه های زیستی-بیولوژیک ، سایبری، اقتصادی و جنگ نرم دشمن راهکارهای مقابله با آن از مهمترین وظایف پدافند غیرعامل دستگاههای اجرایی در حوزه تخصصی خود می باشد. 

 

مدیرکل پدافند غیرعامل ضمن تأکید بر آموزش و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل گفت: فرهنگ سازی در حوزه پدافندغیرعامل در سطح جامعه و تبدیل شدن آن به یک باور عمومی ازطریق برگزاری آموزش ها و مانورها ، نمایشگاه و استفاده از فضای مجازی از رویکردهای مهم می باشد. 

 

در این دیدار حجت الاسلام ولی نژاد مدیرکل سازمان تبلیغات استان درخصوص همکاری در حوزه فرهنگ سازی و آشنایی مردم با تهدیدات دشمنان در حوزه های مختلف اعلام همکاری نمود و تأکید نمود از طریق روحانیون مستقر در روستاها و شهرهای استان، فعالیت تبلیغی و ترویجی در اینخصوص همکاری می نماید.

 

جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

 

جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

بنابراين پدافند غير عامل يک اصل خواهد بود براي هميشه، نه براي يک مقطع خاصي.....