عضویت    ورود
ورود به سایت
» » بازدیداز بخش های فنی واهدای خون مدیرکل پدافندغیرعامل درمرکز انتقال خون استان

با حضور دکتر حسینی مدیرکل انتقال خون استان انجام شد:

بازدیداز بخش های فنی واهدای خون مدیرکل پدافندغیرعامل درمرکز انتقال خون استان

بازدیداز بخش های فنی واهدای خون مدیرکل پدافندغیرعامل درمرکز انتقال خون استان

 صبح امروز یکشنبه 21 مردادماه تجری، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری در انتقال خون گلستان حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های فنی این اداره کل ، خون خود را به  بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی اهدا کرد.
تجری در زمان اهدای خون گفت، اهدای خون همان اهدای زندگی به نیازمندان به این فرآورده است و انسان باید برای اینکه بدنی سالم و شاداب داشته باشد، هرچند ماه یکبار با مراجعه به انتقال خون ، دراین کار بزرگ معنوی شرکت نماید و به همنوعان خود کمک کند.

در این دیدار دکتر حسینی مدیرکل انتقال خون استان ضمن تشریح اقدامات و فعالیتهای این سازمان افزود: آموزش و تجهیز تمام سطوح جامعه بویژه سرمایه انسانی سازمان ها به دانش روز و آگاهی بخشی آنان  برای پیشگیری و یا مقابله با تهدیدات و نیز ایمن سازی و افزایش امنیت و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های اصلی در کشور ها محسوب می شود. وی افزود نگاه نوین و تغییر اساسی در رویکرد مدیریت پدافند غیرعامل استان و تأکید بر رویکرد تعامل مؤثر و اثربخش، نوید آینده ای روشن در جهت آگاه سازی جامعه و سازمان ها را می دهد.

تجری در این بازدید، از کارکنان انتقال خون به عنوان خادمان گمنام حوزه بهداشت و سلامت یاد کرد که برای تأمین خون و فرآورده های خونی تلاش می کنند. 

 

بازدیداز بخش های فنی واهدای خون مدیرکل پدافندغیرعامل درمرکز انتقال خون استان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

امروز پدافند غيرعامل براي ما مهم است. بخش هايي دارند انجام مي دهند، سپاه هم کارهاي خوبي کرده، مطلع هستم. اما در عين حال باز بايستي کار کرد، تلاش کرد و اين امکانات را در اختيار پدافند غيرعامل قرار بدهيد.