عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان


جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

 بمنظور فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت های هنر و پویانمایی و انیمیشن در حوزه پدافند غیرعامل، جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل استان با خانم دکتر کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید.

در این جلسه تجری با تشریح شرایط روز و ضرورت پدافند غیرعامل در مقابل دسیسه های دشمنان اظهار داشت: باید ضمن آمادگی در مقابل برنامه های دشمن، ضمن استحکام بخشی و اتحاد در جامعه؛ توجه ویژه ای به پدافند غیرعامل مردم محور و آگاهی بخشی جامعه انجام پذیرد. 

 

تجری افزود: فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت های مردمی برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در استان ضروری است. وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید بر سبک زندگی ایرانی و اسلامی ابراز داشت: این حوزه به معنای ریاضت کشیدن نیست و باید منابع خدادادی به درستی مصرف شوند و ظرفیت های بالقوه به بالفعل تبدیل شوند. مردم یاری، مردم داری و مردم بانی برای تحقق اهداف مورد تاکید است.

 

تجری گفت: تهدیدات امروزه به شکل نوین است و باید خودمان را به علم روز و فناوری هایی برای مقابله با تهدیدات مجهز کنیم. مدیرکل پدافند غیرعامل استان گفت: پیوند های پدافند غیرعامل و حوزه های زیستی و سلامتی ناگسستنی است. تجری ابراز داشت: نگاه به حوزه پدافند غیر عامل در حوزه سایبری به نحو فرصت و تهدید مطرح است و باید با شناخت تهدیدات تلاش کرد این موارد به ما آسیب نرسانده و از ظرفیت آن برای توسعه و پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل استفاده کرد.  وی در پایان اظهار داشت: در این استان نیز باید از ظرفیت های مختلف برای رفع تهدیدات حوزه پدافند غیر عامل و توسعه این بخش استفاده کرد.

 

در ادامه سرکار خانم دکتر کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از اهتمام به مسائل پدافندی و رصد تهدیدات دشمن، ابراز امیدواری کرد درخصوص فرهنگ سازی با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری و استفاده از ابزار پویانمایی و انیمیشن در حوزه پدافند غیرعامل همکاری نماید.

 

جلسه هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

اين موضوع را قبلا هم ابلاغ کرده‌ام و الان هم تأکيد مي‌کنم که تدابيرکارساز را در پدافند غيرعامل عملي کنيد.