عضویت    ورود
ورود به سایت
» » دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان

به منظور تشریح ماموریت های پدافندغیرعامل و استفاده از ظرفیت نمازجمعه های استان در اینخصوص برگزار شد:

دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان

دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان

 صبح امروز مدیرکل پدافند غیرعامل استان با مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان و رابط ستادهای نماز جمعه استان به منظور تشریح ماموریت ها و اولویت های پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیت نمازجمعه های استان در اینخصوص دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار " احمد تجری مفرد" دبیر شورای پدافند غیرعامل استان اظهار داشت: امروزه پدافند غیرعامل برای کشور نقش حیاتی و کلیدی دارد و دامنه و پیچیدگی تهدیدات دشمنان از شروع انقلاب تاکنون مستمر و دائمی بوده پدافند غیرعامل را در کنار پدافند عامل امری مهم می باشد. وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۲ مبنی بر تشکیل سازمان پدافند غیرعامل خاطر نشان کرد: از همان آغاز اقدامات گسترده ای آغاز گردیده، اما تا رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند تلاش بیشتری هستیم و در این رابطه نیاز به همت و تلاش همگانی و فرهنگ سازی جدی دارد. وی افزود: سازمان پدافندغیرعامل با تقسیم تهدیدات بر ۸ حوزه تخصصی، راهبرد و دستورالعمل اجرایی تدوین نموده است که باید در دستگاههای اجرایی به جد مورد پیگیری و اجرایی قرار گیرد.

 

مدیرکل پدافند غیرعامل استان ضمن بیان شمردن تهدیدات نوین دشمنان در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، سایبری، زیستی و مردم محور عنوان نمود: دشمن در صدد ایجاد جو بی اعتمادی و ناامیدی در جامعه است. وی گفت: راهبرد امروزه دشمن، راهبرد هیبریدی و ترکیبی است که از انواع تهدیدات تاثیرگذار استفاده می شود و در این مولفه تهدیدات و جنگ اقتصادی مطرح است که اقتصاد بستر و مردم محور و ابزار آن هم جنگ روانی و تهاجم فرهنگی و رسانه ای است.

 

"احمد تجری مفرد" افزود: حوزه سایبری برای پدافند غیرعامل بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله حوزه هایی است که دشمن می خواهد هم از لحاظ نرم و سخت آن به جامعه اسلامی صدمه وارد کند. در این عرصه دشمن درصدد است در حوزه سایبری برای زیر ساختها مشکل ایجاد کند و اختلال جدی در روند تولیدی و خدماتی بوجود آورد که باید ملاحظات و الزامات پدافند غیرعامل در کلیه دستگاهها خصوصا دستگاهها و سازمانهای خدمات رسان به جد مورد توجه قرارگیرد.

 

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ضمن بیان اهمیت پدافند غیرعامل و تهدیدات دشمنان در حوزه های مختلف و نوین، درخصوص استفاده از ظرفیت ستادهای نمازجمعه در تشریح تهدیدات نوین دشمنان و آگاهی رسانی به مردم و فرهنگ سازی در این زمینه مطالبی را عنوان داشتند.

 

دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

از جمله چيزهاي بسيار مهم، دفاع غيرعامل است. هر مقداري که مسئوليت و ماموريتش به شما محول مي‌شود.