عضویت    ورود
ورود به سایت
» » برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر استان بیش از 4800 میلیارد تومان بوده است

"میرمحمد غراوی" سرپرست استانداری گلستان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان عنوان نمود:

برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر استان بیش از 4800 میلیارد تومان بوده است

برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر استان بیش از 4800 میلیارد تومان بوده است

 جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان به ریاست سرپرست استانداری گلستان و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل، فرماندار، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مسئولین دستگاه ها برگزار شد.

 

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گمیشان به ریاست سرپرست استانداری و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل، فرماندار، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مسئولین دستگاه ها برگزار شد.

 

میرمحمد غراوی" سرپرست استانداری گلستان در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده در سطح گمیشان گفت: تسریع بخشیدن به سرعت هدایت آب به سمت دریا مهمترین برنامه در طول این مدیت درگمیشان بوده است.

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر به استان 4800 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: بخش عمده این خسارت مربوط به بخش کشاورزی و فعالیت های زیرمجموعه آن است که تاکنون 1280 میلیارد تومان برآورد می شود وی افزود: بوسیله بیل های مکانیکی نیروهای مسلح و سایر دستگاه ها عملیات لایروبی گرگانرود و کانال های سطح شهرستان گمیشان انجام شده است.

وی با بیان اینکه یک برآورد اولیه از خسارات وارده ارسال شد، تصریح کرد: با توجه به اینکه ما هنوز درگیر مقابله با سیل بوده و هستیم، این لیست تکمیل نشد و باید در اسرع وقت، ارزیابی های نهایی انجام شود. 


غراوی با اشاره به لایروبی کانال های ملت، رهبری و صفا ایشان خاطر نشان کرد: توسط تجهیزات ارتش و سپاه لایروبی و تعریض هر یک از این کانال ها به صورت مداوم در حال انجام می باشد. سرپرست استانداری گلستان تصریح کرد: عملیات لایروبی از دریا به سمت کانال ها توسط بارج شناور و کاتر ساکشن نیروهای مسلح در حال انجام است.


وی با اشاره به آب های ورودی به مراتع شمال گمیشان نیز بیان داشت: جهت تسریع در هدایت این آبها کانال محیط بانی لایروبی و لوله گذاری در این مسیر جهت تسریع در هدایت آب انجام خواهد شد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

تنها راه مقابله با تهديدها اين است که وضعيت داخلي به گونه اي ساماندهي شود که دشمن از پيروزي خود مطمئن نباشد و زمينه را براي ماجراجويي فراهم نبيند.