عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد

با حضور استاندار ، معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد
صبح امروز صبح امروز شنبه 10 اسفند با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان، چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مسئولین استانی، جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان متناظر با ستاد ملی مقابله با کرونا با دستور کار مقابله با ویروس کرونا برگزار شد.
استاندار گلستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در سطح استان اظهار کرد: مردم بهداشت فردی را جهت مقابله با ویروس کرونا رعایت کنند و هرچه سطح رعایت بهداشت افزایش یابد روند مقابله تسریع خواهد شد.
 دکتر هادی حق شناس در جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان متناظر با ستاد ملی مقابله با کرونا تصریح کرد: عملکرد جامعه پزشکی استان اعم از پزشکان و پرستاران در مقابله با ویروس کرونا شایسته تقدیر است و امیدواریم با همکاری مردم هرچه زودتر این مشکل رفع شود.
وی با اشاره به اقدامات مثبت صورت گرفته در استان و وضعیت بهتر استان نسبت به دیگر استان های درگیر با ویروس کرونا، افزود: از 26 بهمن ماه تا به امروز 534 مورد بستری در استان صورت گرفته و در حال حاضر 191 مورد بستری در استان داریم و 103 مورد نمونه برداری به تهران ارسال شده و از 6 مورد مثبت استان 3 مورد بهبود و 3 مورد فوت شده اند.
استاندار گلستان یادآور شد: همه داروخانه ها موظف به توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک هستند چرا که استان علاوه بر مصرف خود تولید مواد ضد عفونی کننده به اندازه بیش از 10 استان کشور را انجام می دهد.
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: با همکاری شهرداریها، سپاه و دانشگاه علوم پزشکی تمامی معابر و اماکن عمومی امشب ضدعفونی خواهند شد و تمامی قلیان سراها و مراکز برگزاری مراسمات عزا و عروسی تعطیل خواهند بود.
وی افزود: ساعت کار ادارات از فردا 11 اسفند تا پنج شنبه 15 اسفند از ساعت 9 صبح تا پایان وقت اداری تعیین می گردد و ساعات کاری بانک ها و موسسات نیمه خصوصی و خصوصی بر اساس تصمیم هیات مدیره آنان مشخص خواهد شد.
استاندار گلستان گفت: در راستای جلوگیری شیوع ویروس کرونا و مراقب از خانواده تمامی بانوان شاغل در ادارات می توانند تا پایان سال از مرخصی استفاده کنند و در محل کار حاضر نشوند.
دکتر حق شناس یادآور شد: تمامی روابط عمومی ها موظف هستند بدون استثنا بسته آموزش بهداشت فردی را روی صفحه سایت خود قرار دهند.
استاندار گلستان از تمامی مردم استان خواست تا آنجا که ممکن است در محیط های شلوغ حاضر نشوند، کارهای بانکی خود را بصورت الکترونیک انجام دهند ، کارت الکترونیکی خود را به فروشنده ها ندهند و تمامی نکات بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه سریعتر ویروس کرونا در استان کنترل و مرتفع گردد.

 

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد

 

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد

 

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله با ویروس کرونا برگزار شد

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

امروز پدافند غيرعامل براي ما مهم است. بخش هايي دارند انجام مي دهند، سپاه هم کارهاي خوبي کرده، مطلع هستم. اما در عين حال باز بايستي کار کرد، تلاش کرد و اين امکانات را در اختيار پدافند غيرعامل قرار بدهيد.