عضویت    ورود
ورود به سایت
» » مهمترین وظیفه پدافندغیرعامل در شرایط کنونی، مبارزه با تهدیدات جدید دشمنان است

مديركل پدافند غيرعامل استان در جلسه شوراي سلامت و امنيت غذايي و پدافند غيرعامل شهرستان كلاله :

مهمترین وظیفه پدافندغیرعامل در شرایط کنونی، مبارزه با تهدیدات جدید دشمنان است

 

صبح امروز با حضور مديركل پدافند غيرعامل استان و سرپرست فرمانداری شهرستان کلاله ، جلسه شوراي پدافند غيرعامل و شورای سلامت و امنيت غذايي شهرستان كلاله برگزار گردید.

در این جلسه مدیرکل پدافند غیرعامل، ضمن ارائه توضیحاتی  به تفکیک مباحث و موضوعات پدافند غیرعامل و مدیریت بحران پرداختند و افزودند آمادگی و سازماندهی در بخش های مختلف اجرایی خصوصا دستگاه های خدمات رسان میتواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از وقوع حوادت و تهدیدات احتمالی باشد .

مهندس مقدم مدیرکل محترم پدافند غیر عامل استان نیز مهمترین وظیفه پدافند غیر عامل را در شرایط کنونی مبارزه با تهدیدات جدید عنوان کرد وافزود: اگر ما در رصد و پایش تهدیدات و مخاطرات احتمالی دشمنان موفق باشیم کمترین هزینه را خواهیم داشت که این امر با مراقبت و آموزش لازم می تواند محقق گردد.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان در ادامه عنوان نمود:  ایجاد فرهنگ و باور در مورد ضرورت بکار گیری اصول پدافند غیرعامل در طرح های حساس وحیاتی و مهم باید مورد توجه اعضای شورای پدافند غیر عامل قرار گیرد.
وی اظهار داشت : با توجه به شیوع بیماری تب برفکی در دام وکمبود واکسن مربوطه دامپزشکی استان بعنوان متولی امور دام باید تدابیر لازم را در این خصوص بیندیشد تامردم دچار مشکل نشوند.
ابراهیمی تودرواری سرپرست فرمانداری کلاله در جلسه پدافند غیرعامل شهرستان با بیان این مطلب گفت: هدف از اهمیت دادن به موضوع پدافند غیرعامل، کاستن از آسیب‌پذیری نیروی انسانی، ساخت و سازها، تجهیزات و .. و خنثی کردن تهدیدها وخطرهای احتمالی در تمام زمینه ها است.
سرپرست فرمانداری کلاله اظهار داشت:باید در کلیه حوزه های خدماتی و عمرانی دید و نگرش پدافند غیر عامل داشته باشیم تا از گسترش بحران و خسارات جلوگیری کنیم.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

بگوييد کار پدافند غيرعامل را به جريان بيندازند، من گفته بودم بسيجي کارکنند.

تابلو اعلانات