عضویت    ورود
ورود به سایت
» » مانور(سراسری) شرکت گاز استان در ایستگاه (CGS) فاضل آباد به شیرنگ

با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان

مانور(سراسری) شرکت گاز استان در ایستگاه (CGS) فاضل آباد به شیرنگ

  

این مانور با حضور صادقعلی مقدم مدیرکل پدافند غیرعامل استان،فرماندار و بخشدار شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.

آقای مقدم خاطر نشان کردند هفته پدافند فرصت مناسبی برای ارزیابی اقدامات و برنامه های سنوات گذشته و برنامه های آینده خواهد بود

ایشان افزودند ما براساس ساختار سازمانی که داریم در کنار تمام دستگاه ها در حوزه های مختلف تهدیداتی از جمله تهدیدات برون زا و تهدیدات درون زا که میتواند از جانب منافقین داخل کشور و کشورهای خارجی باشد،روبرو خواهیم بود.

تمام دستگاه ها باید ارزیابی تهدیدات از مجموعه دارایی هایشان داشته باشند،ما در کنار این دستگاه ها تلاش میکنیم با برنامه  تهدیدات را شناسایی کرده وتهدیدات را به حداقل برسانیم و شرایط پایداری به گونه ای  باشد که در کمترین زمان ممکن به شرایط ایده آل برگردیم.

در خصوص بحث کمبود گاز با توجه به پیش رو بودن فصل زمستان پیشنهاد شده بود و در شورای پدافند غیر عامل استان به تصویب رسید و استاندار پیشین جهت پیگیری مصوبات نامه ای را به  تهران ارسال کردند و به نظر آثار مثبت این مکاتبات قابل درک است،تا در زمستان با مشکلی موجه نشویم.

وی در انتها با آرزوی آرامش برای همه مردم کشور بیان داشتند که موضوعات مستمر و فرآیند در این حوزه همیشه وجود دارد و فقط در هفته پدافند فشرده تر خواهد شد.

 

مانور(سراسری) شرکت گاز استان در ایستگاه (CGS) فاضل آباد به شیرنگ

 

مانور(سراسری) شرکت گاز استان در ایستگاه (CGS) فاضل آباد به شیرنگ

 

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.