عضویت    ورود
ورود به سایت

پروفسور علی کرمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت :

هدف جنگ نرم دشمن تغییر سبک زندگی مردم و لطمه به کشور است.

هدف جنگ نرم دشمن تغییر سبک زندگی مردم و لطمه به کشور است.

دشمن با تغییر افکار، آرمان‌ها و اختلال در سبک زندگی به ایران لطمه می‌زند. پروفسور کرمی بابیان اینکه جنگ نرم موجب تغییر سبک زندگی مردم می‌شود گفت:  این تهدیدات برای مثال شبکه‌های مجازی هم تهدید و هم فرصت هستند اما باید نکات مثبت و منفی آن‌ها را پیدا کنیم تا دچار ضربه دشمن نشویم.

کد خبر: 65

به منظور پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی در فضای مجازی خانواده‌ها و جوانان

تاثیر مستقیم «شبکه‌های مجازی» بر «طلاق عاطفی» زوجین

 

یک آسیب‌شناس اجتماعی با بیان اینکه روابط در فضای مجازی به جایی رسیده که دیگر خانواده‌ها حرفی برای صحبت با یکدیگر ندارند، گفت: فضای مجازی باعث تشکیل خانواده‌های دروغین برای فرد می‌شود و «شبکه‌های مجازی» بر روی طلاق عاطفی تاثیر مستقیم دارند.
کد خبر: 59


طراحی جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف توسط دشمنان

 

جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف بین مردم و نظام از سوی دشمنان طراحی شده است. پروژه نفوذی که رهبر فرزانه انقلاب بر آن تأکید دارند، برای ایجاد اختلاف بین مردم و نظام، جدایی ولایت با مردم و دوری از معنویت و ایمان برنامه‌ریزی و جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی دشمن نیز در همین ارتباط سازمان‌دهی شده است.

کد خبر: 60


تله مدلینگ در شبکه های اجتماعی

 حربه شان تبلیغ های فریبنده در فضای مجازی است. از حقوق های میلیونی تا سفر به خارج از کشور را پیشنهاد می دهند تا به خواسته شان برسند اما در پایان برای طعمه ها حیثیت لکه دار شده تنها چیزی است که باقی می ماند.

کد خبر: 58

عضو کارگروه شورای فضای مجازی هشدار داد :

آسیب آلودگی فضای مجازی در کمین کودکان

آسیب آلودگی فضای مجازی در کمین کودکان

به تاکید عضو کارگروه شورای فضای مجازی کشور باید توجه داشت که دانش‌آموزان هنوز قدرت تشخیص خوب از بد را ندارند و نباید کودکان و دانش‌آموزان را در معرض آسیب‌هایی قرار دهیم که پشیمانی به دنبال داشته باشد.

کد خبر: 57

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

به دولت جمهوري اسلامي اعلام گردد، منبعد وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها موظف گردند در اعتبارات عمراني پروژه‌هاي حساس و مهم، اعتبار مورد نياز دفاع غيرعامل را منظور نمايند.

صوت و فیلم