عضویت    ورود
ورود به سایت
» » طراحی جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف توسط دشمنان


طراحی جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف توسط دشمنان

 

پروژه نفوذی که رهبر فرزانه انقلاب بر آن تأکید دارند، برای ایجاد اختلاف بین مردم و نظام، جدایی ولایت با مردم و دوری از معنویت و ایمان برنامه‌ریزی و جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی دشمن نیز در همین ارتباط سازمان‌دهی شده است.

باید تلاش کرد تا با توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در زندگی فردی و اجتماعی حرکت کنیم، چراکه ایشان با توجه به قرآن و سنت، جامعه را هدایت می‌کنند و دغدغه‌های ایشان با توجه به فکر و دوراندیشی است.

تأکید رهبر انقلاب به سبک زندگی اسلامی، برای این است که دشمن تلاش دارد ذائقه ما را در زندگی فردی و اجتماعی تغییر دهد و در این مسیر، بسیار با دقت و حوصله و از طریق موضوعات فرهنگی و هنری پیش می‌رود.

«اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل و کار و اشتغال» برای همه افراد جامعه است؛ یعنی یک نوجوان و یک خانم خانه‌دار هم در این زمینه باید به وظیفه خود عمل کنند.

این بدان معناست که کارهای ما باید بر مبنای اقتصاد مقاومتی و مؤلفه‌های آن باشد؛ یعنی اصلاح الگوی مصرف که رهبری بر آن تأکید دارند و این مربوط به همه از کوچک و بزرگ می‌شود.

طراحی جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف توسط دشمنان

 

برای تحقق تمدن بزرگ اسلامی باید همه با هم متحد و همدل شویم و حول محور ولایت‌فقیه تلاش کنیم و در این راستا، نباید از توطئه‌های دشمن غافل شد و ترسید و باید همیشه بر خدا توکل داشت و تا بتوانیم توطئه ها و  تهدیدات و جنگ های هوشمندانه دشمنان را خنثی و بی اثر نمائیم.

طراحی جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد اختلاف توسط دشمنان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.