عضویت    ورود
ورود به سایت


کتاب تهدید زیستی و سلامت غذایی

کتاب تهدید زیستی و سلامت غذایی

 

 

دانلود کتاب تهدید زیستی و سلامت غذایی ...

 

 تهدید زیستی و سلامت غذایی -.pdf [ШШЩ: 2.45 ЩЪЇШШЁШЫЊШЄ] ( تعداد دانلود: 399)    

 

کد خبر: 117

بيوتروريسم جنگ خاموش

دفاع بيولوژيك و اهميت آن در بهداشت عمومي

دفاع بيولوژيك و اهميت آن در بهداشت عمومي

 "بيوتروريسم" عبارتست از ايجاد ترس و وحشت، با بهره گيري از عوامل زيست شناختي مختلف، جنگ افزار بيولوژيك (Biological weapon)عبارتست از وسيله اي كه به منظور انتشار عمدي ارگانيسم هاي مولد بيماري يا فراورده هاي آنها توسط غذا، آب، حشرات ناقل يا به صورت افشانه (آئروسل) ، به كار برده ميشود

کد خبر: 73

هشدار پروفسور کرمی به مسئولان و محققان

فناوری دو منظوره جهت مقاصد دفاعی و نظامی و جاسوسی و سرباز آینده و جنگ نوین

فناوری دو منظوره جهت مقاصد دفاعی و نظامی و جاسوسی و سرباز آینده و جنگ نوین

رصد تحولات نوین حوزه زیستی نشان می دهد ارتش و وزارت دفاع امریکا بخصوص DARPA بزرگترین حامی فناوری های نسل نوین مهندسی ژنتیک‌ موسوم به ویرایش ژن ، Gene driver و  توانمندی های بسیار دقیق و هدفمند دستکاری ژنتیکی یا اصلاح ژن حاصل از کشفیات جدید در ساختار ژن ها بوده و صدها میلیون دلار جهت توسعه و حمایت از آن هزینه می کند.

کد خبر: 56


انتشار باکتری‌ها با دستمال‌های مرطوب آنتی باکتریال

 

دستمال‌های مرطوب پاک کننده آنتی باکتریال می‌تواند باکتری‌های خطرناک را پخش کند. به نقل از خبرگزاری هلث وستی، دستمال‌های مرطوب آنتی باکتریال امروزه در همه جا استفاده می‌شود؛ آن‌ها را با خود در جیب یا در کیف حمل می‌کنید، از آن‌ها برای پاک کردن دست کودکان، تمیز کردن میز آشپزخانه و مهمتر از همه برای استرلیزه کردن تجهیزات و سطوح در بیمارستان‌ها استفاده می‌شود.

کد خبر: 74

ارتباط با مدیرکل

بیانات مقام معظم رهبری :

پدافند غيرعامل مثل مصونيت سازي بدن انسان است. از درون ما را مصون مي‌کند. معنايش اين است که ولو دشمن تهاجمي هم بکند و زحمتي هم بکشد و ضرب و زوري هم بزند، اثري نخواهد کرد.

تابلو اعلانات

صوت و فیلم